مجله اینترنتی چلچله - کد : 10388 |[1393-11-15 11:14:01]
»
» راه های درمان خشکی و شکستگی مو...

بسیاری از خانم ها با مشکل خشکی و شکستگی مو مواجه هستند .

چاپ این صفحه  راه های درمان خشکی و شکستگی مو...

 

 

 

 

بسیاری از خانم ها با مشکل خشکی و شکستگی مو مواجه هستند . و درمان های زیادی از جمله داروها و شامپوها در بازار وجود دارد که مملوء ازمواد شیمیایی هستند واگر به بهبود این مشکل کمک کنند ، به همراه ،عوارض جانبی بسیاری را نیز دارند .پس ما به درمان طبیعی و خانگی روی می آوریم.

 

در این پست برخی از درمان های خانگی خشکی و شکستگی مو را به شما معرفی می کنیم


۱-موز و عسل :

یک عدد موز له شده را با ۳ قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و روی کف سر خود بمالید ،در بعضی از موارد اگر خشکی موها بیش از حد باشد ،می توانید از شیر نیز استفاده کنید . سپس بعد از گذشتن بیست دقیقه آن را کامل بشویید .اگر این عمل را طی ۳ الی ۴ هفته تکرار کنید ، نتایج قابل توجهی را مشاهده می کنید .


۲-پاپایار و ماست :

یک پاپایار خام را درون ظرفی بریزید ، سپس نصف فنجان ماست به آن اضافه کنید و پس از مخلوط کردن کامل آن ،بر روی پوست سرتان بمالید و بعد از گذشت بیست دقیقه آن را با آب ولرم و شامپو بشویید .


۳-آواکادو و بادام :

آواکادو یک تهویه طبیعی بسیار مفید برای مو است .این ترکیب عبارت است از مقداری خمیر آواکادو به اضافه ی روغن بادام .سپس آن دو را به خوبی با هم ترکیب کنید ، و برای سی دقیقه روی کف سر خود بگذارید و اجازه دهید به طور کامل خشک شود ،و سپس موهای خود را کامل بشویید .اگر هر هفته این کار را به مدت ۱ الی ۲ ماه تکرار کنید به طور قابل توجی خشکی و شکستگی موهایتان کاهش پیدا می کند.

 

 

 

 

 


انتهای پیام/19/