مجله اینترنتی چلچله - کد : 11282 |[1394-04-04 19:50:01]
»
»فال روزانه 03/ 04/ 1394

 فال روز پنج شنبه 4 تیر 1394

چاپ این صفحه فال روزانه 03/ 04/ 1394

 

 
- فال روزانه متولدین فروردین ماه
احساسات شما هنگامی که خورشید با ستاره اقبالتان، پلوتو، ظاهر می شود تشدید می شوند. مهم نیست که به خطر چه ایده ای تلاش می کنید، شما احتمالاً فقط می خواهید برای مدتی کوتاه فشارها را کاهش دهید. شما کاملاً نمی توانید از ناراحتی ای که اینک احساس می کنید رهایی یابید. خوشبختانه این شرایط همیشگی نیست؛ بلکه دوره گذرایی است که در این دوره شما می توانید کمک کنید تا بخش آرام شده ذهنتان در هفته های آینده بهبود یابد.
 
- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه
با وجود اینکه شما قادر به این هستید که امروز به سرعت پیش بروید بدون اینکه لطمه ای به کارتان بزند، اما احتمالا از اتفاقاتی که ممکن است در طی روزهای آینده بیفتند اطلاع ندارید. بعضی چیزها نیاز به تغیر و تحول دارند؛ شما نمی توانید همه چیز را به همان روال گذشته نگاه دارید. به جای اینکه منتظر باشید که تمام موانع سر راه شما ویران شوند، سعی کنید بعضی از پیچیدگی ها و دشواری های راه خود را رفع کنید تا باز هم فرصت انتخاب کردن داشته باشید.
 
- فال روزانه متولدین خرداد ماه
شما وارد یک مرحله وقفه و سکون سازنده شده اید که حتی قادر نیستید پروژه تان را یک مرحله به جلو ببرید. اما اجازه ندهید ناامیدی روزتان را خراب کند. فقط برای مدتی کاری متفاوت انجام دهید. یک بار که به طور موثری توجه خود را به سمت موضوعات دیگر منحرف کنید، دوباره قدرت خلاقانه خود را باز خواهید یافت. وقتی که این اتفاق افتاد سعی کنید خودتان را برای این فوران انرژی آماده کنید.
 
- فال روزانه متولدین تیر ماه
شما دیروز به دلیل عکس العمل های بدی که دیده اید کمی ذهن خود را از نظر عاطفی پاکسازی کرده اید و شاید هم به خاطر عدم پیشرفت ناامید شده باشید. اما سازندگی و پیشرفت همیشه با اتفاقاتی که در ظاهر به وقوع می پیوندد اندازه گیری نمی شود! شما بدون اینکه خودتان آگاه باشید در طی مراحل کاری خود و در خلال تغییرات به وجود آمده پیشرفت می کنید. پس به خاطر رکود و سکون موقتی کارتان نگرانی به خود راه ندهید!
 
- فال روزانه متولدین مرداد ماه
روابط متقابل شما با یکی از اطرافیانتان تا موقعی که تبدیل به یک مشکل واقعی شود می تواند در طول روز ادامه پیدا کند. اگرچه شما سعی می کنید از این مشکلات دوری کنید، ولی وسوسه می شوید که دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید که کشمکش و دعوا کردن اصلاً برای شما خوب نیست و بهترین کار این است که از هر مجادله ای پرهیز کنید.
 
- فال روزانه متولدین شهریور ماه
شما احساس می کنید که امروز آخرین فرصت برای تمام کردن چندین پروژه شماست. خوش بختانه امروز یک روز فوق العاده است و شما با سخت کوشی می توانید کارهای متنوعی انجام دهید. اما با یک دست نمی توان دو هندوانه برداشت! بنابراین به جای این که تمام کارهایتان را با هم انجام بدهید شما می توانید برای کارهای مختلف خود برنامه ریزی کرده و بعد هم به اندازه کافی استراحت کنید.
 
- فال روزانه متولدین مهر ماه
 اقرار نظرات پایداری که درباره دوستان تان دارید می تواند واقعا رابطه تان را با همدیگر بهتر کند. پنهان کردن احساسات تان می تواند یک چرخش منفی حتی نسبت به بهترین روابط داشته باشد. زمانی که یک دوستی عمیق با حقیقت پابرجا می ماند، مهم نیست که آن چیست. به عقب برنگردید، بالاخره، نظرات شما به مشکلات پر دردسری که باید از آن عبور کنید اعتنا نمی کند.
 
- فال روزانه متولدین آبان ماه
امروز شخصی قدرتمند اصرار می کند که روش مستقلانه خود را در پیش بگیرید، حتی اگر وسوسه شدید که این فرد را نادیده بگیرید ولی بهتر است که بادقت به حرف های او گوش دهید. درس گرفتن از شخصی که بهتان سخت گیری می کند می تواند برایتان مفید باشد، چراکه آنوقت شما ترجیح می دهید در برابر حملات احتمالی از خود دفاع کنید. با همه این احوال گوش سپردن به حرف های دیگران بهتان کمک می کند زندگی خود را بهتر کرده و سازنده تر باشید.
 
- فال روزانه متولدین آذر ماه
 شما امروز به اندازه ای که خودتان فکر می کنید پول نیاز ندارید، برای اینکه دیگران هم در شرایط برابر هستند و اگر بخواهید برای فعالیت های اجتماعی ارزش مادی قرار دهید روابط تان بهم می خورد. شاید هم می خواهید سخاوت و بخشندگی خود را به دیگران نشان دهید. اما باید بدانید که آنها به راحتی تحت تاثیر این نمایش جوانمردی و بزرگواری قرار نمی گیرند، مگر اینکه شما این کار را از صمیم قلب انجام داده باشید.
 
- فال روزانه متولدین دی ماه
ممکن است امروز دوستان تان از شما ناامید شوند اما نیازی نیست که اوضاع را غیر از آن چیزی که هست کنید. در نهایت رفتار غیرمعمول آنهاست که شما را سرگرم و حتی هیجان زده می کند بنابراین نیازی نیست که مانع آنها شوید. سلاح امروز شما این است که به طور کلی همه را قبول دارید. اجازه دهید تا تکروی هر کس کاهش یابد و پلکانی شود برای تعاون و همکاری همه با هم!
 
- فال روزانه متولدین بهمن ماه
این وقت سال برای بیشتر مردم زمان معاشرت های اجتماعی است، اما این موضوع در مورد شما به حداکثر خود رسیده است. باوجود خورشید و بهرام که در یازدهمین خانه شما، یعنی خانه دوستان، حضور به هم می رسانند، شما سعی می کنید قبل از اینکه زمان بهره برداری از انرژی تان فرا برسد، فعالیت تان را در حوزه مربوط به خود کمی بیشتر کنید. شما در حال رسیدن به نقطه عطفی هستید که خودتان به تنهایی از این موقعیت سود فراوان خواهید برد، پس لزومی ندارد در برابر تغییراتی که در پیش است مقاومت کنید.
 
- فال روزانه متولدین اسفند ماه
 شما حتی اگر برای کمک کردن به یک نفر و حل کردن مشکلات جزئی اش با او ارتباط برقرار کنید، اگر امروز خودتان را با مسائل عاطفی درگیر کنید خیلی بی فکر عمل کرده اید. اما این سخن بدین معنی نیست که اگر حضور شما باعث به وجود آمدن مشکلاتی بشود شما باید راهتان را عوض کنید. بلکه معنی این حرف این است که شما وقتی رابطه ای را آغاز می کنید حواستان باشد عقیده و ایمان خود را از دست ندهید. بی تفاوت بودن و داشتن قانون و متد خاص بهتر از کار کردن با دلشوره و اضطراب است.
 

انتهای پیام/8/