مجله اینترنتی چلچله - کد : 11753 |[1394-05-23 05:05:01]
»
» ایجاد انگیزه برای کاهش وزن...
چاپ این صفحه  ایجاد انگیزه برای کاهش وزن...

 

 

 

شروع یک رژیم غذایی همیشه آسان است، اما حقیقتا محترم شمردن و ادامه ی آن بعد از اینکه وزنتان ثابت شد، بسیار دشوار است. خیلی اوقات، می خواهیم تسلیم شویم و رژیم را کنار بگذاریم و با خودمان فکر می کنیم: «چرا باید وقتمان را تلف کنیم و همچنان صبر کنیم؟ اگر دیگر وزن کم نمیکنیم چه؟ درحالی که وزنمان تغییری نمی کند، چرا باید با تمام هوس هایمان بجنگیم و غذاهای سالم بخوریم؟»

 

 

حفظ انگیزه یکی از سخت ترین کارهای دنیا است. اما ما باید بیاموزیم که خوش بین باشیم و به دنبال دلایلی برای ادامه ی مبارزه با وزن اضافه مان باشیم. با این کار، ادامه راه برایتان بسیار هموار خواهد شد. در اینجا قصد داریم به چند مورد اشاره کنیم. و مطمئنیم به شما در حفظ انگیزه تان کمک خواهد کرد.

 

 

۱. فیلم خودتان را ببینید

 

جدیدترین مطالعات نشان می دهند که مردم مخصوصا خانم ها، خودشان را لاغرتر از آنچه واقعا هستند می بینند. به همین دلیل نمی دانند که چرا باید وزن کم کنند. دیدن فیلمتان، به شما تصویر واضحی از اینکه واقعا چه شکلی هستید خواهد داد. این کار را بصورت مداوم برای انگیزه دادن به خودتان انجام دهید. فیلم هایی از زمان لاغری تان را با فیلم های حال حاضرتان ببینید و با هم مقایسه کنید. این کار به شما انگیزه خواهد داد.

 

 

آموزش بدنسازی و پرورش اندام - fitnessmagazine.ir

 

 

 


انتهای پیام/19/

مطالب مشابه :

مطالب تصادفی :