مجله اینترنتی چلچله - کد : 7203 |[1393-03-08 22:54:01]
»
»کشف تخم مرغی با ظاهری عجیب درچین +عکس


این تخم مرغ عجیب که دارای سه سانتی متر دم است در خانه ای در ایالت لینگن در شمال چین کشف شد. این تخم مرغ کمی بزرگتر از تخم مرغ معمولی است و یک دم کوچک پیچ خورده دارد.

چاپ این صفحه کشف تخم مرغی با ظاهری عجیب درچین +عکس

 

 

 

 

 

خیلی از افراد دوست دارند صبحانه تخم مرغ بخورند حال چه به صورت نیمرو باشد چه عسلی یا آب پز، ولی مطمئنا عده کمی دوست دارند که تخم مرغ دم دار صرف کنند!

به گزارش نیک صالحی این تخم مرغ عجیب که دارای سه سانتی متر دم است در خانه ای در ایالت لینگن در شمال چین کشف شد. این تخم مرغ کمی بزرگتر از تخم مرغ معمولی است و یک دم کوچک پیچ خورده دارد. اگرچه به دلیل دارا بودن دم، برای خوردن زیاد جالب توجه نیست ولی یک مزیت دارد و آن این است که بسیار ساده تر از تخم مرغ معمولی می شکند.

این خوراک ناقص الخلقه توسط یک مرد روستایی در خانه اش پیدا شده است. آقای لو چندین مرغ در خانه اش نگهدای می کند و به گفته خودش تاکنون چنین تخم مرغی ندیده بود.

 


کشف تخم مرغی با ظاهری عجیب درچین +عکس


 

کشف تخم مرغی با ظاهری عجیب درچین

برای پرندگان تولید تخم مرغ هایی با شکل های عجیب چیز غیرعادی نیست ولی به گزارش نیک صالحی متخصصان فرضیه دقیقی برای علت دم دار شدن تخم مرغ ندارند. برخی از آنها احتمال می دهند که ماکیان ممکن است در نتیجه استرس ، تخم مرغ های عجیبی تولید کنند. این اولین بار نیست که یک مرغ چینی تخم مرغی به شکل عجیب می گذارد، در سال 2012 مرغی در هوکوو تخم مرغی با دم بلند نسبتا پهن گذاشت ، تخم مرغ خودش به تنهایی کوچکتر از سایز نرمال بود ولی نکته عجیب آن این بود که 8.5 سانتی متر طول داشت. همچنین در رسانه های چینی اعلام شده بود که در ژانویه 2005 مرغی در ایالت انهویی یک تخم مرغ قاشقی شکل گذاشته بود.منبع: نیک صالح


 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/19/