مجله اینترنتی چلچله - کد : 7601 |[1393-03-26 18:18:01]
»
»فال روزانه 03/27/ 1393

 فال روز سه شنبه 27 خرداد 1393

چاپ این صفحه فال روزانه 03/27/ 1393

 

 فروردین:

 
کمی فعال تر و اجتماعی تر باشید و یاد بگیرید که مسئولیت ها و فضاهای تاثیرگذار را به اشتراک بگذارید. وقتی با انتخاب میان همکاری و استقلال مواجه شدید، اولی را انتخاب کنید. اگر دومی را ترجیح می دهید، ممکن است در نهایت کل روزتان را در تنهایی مغرورانه صرف خواهید کرد.
 
اردیبهشت:
 
روزمره ی آشنایتان تغییر خواهد کرد. یک مسافرت کاری، آموزش پرسونل جوان، تجربه ی تبادل و مدرن سازی تجهزیات ممکن است در برنامه ی امروزتان باشند. حتی ممکن است یک ملاقات غیرمنتظره با دکترداشته باشید.
 
خرداد:
 
الان فرصت خیلی خوبی دارید تا خودتان را ابراز کنید. یک شکل حیرت انگیز فیزیکی و ذهنی کمک می کند که به راحتی در رقابت ها پیشی بگیرید یا بصورت دوطرفه یک اتحاد پرسود تشکیل دهید.
 
تیر:
 
اگر به موقع گفته هایتان را تبدیل به عمل کنید می توانید هر مشکلی را حل کنید. احساساتتان را تحت کنترل داشته باشید. وقتی یک هدف در نظر دارید، با تمام ابزار ممکن به سمت آن بروید – در این میان می توانید به امور شخصیتان نیز برسید.
 
مرداد:
 
امروز پر از شانس است که از دست دادن آنها باعث شرکندگی خواهد بود. بخش بسیاری از کارها می توانند به راحتی به دیگران واگذار شوند زیرا امروز افراد زیادی مشتاق کمک به شما هستند. ممکن است در نهایت کل روز را روی جاده بگذرانید یا درگیر یک مکاتبه ی شدید باشید.
 
شهریور:
 
موقعیت مالی شما به این بستگی دارد که چقدر سریع، هدف محور و متعادل هستید و همچنین تواناییتان برای یافتن جرات لازم برای یک آزمایش دارد. از تمام روابط به شیوه ای که برایتان مفیدتر است استفاده کنید.
 
مهر:
 
علی رغم تمام مشکلات جزیی، امروز در کل برایتان موفقیت آمیز است. به خوبی می دانید که هرگونه کاری در درجه ی اول با مردم سروکار دارد و شما هم در یافتن زبانی مشترک با دیگران بسیار ماهر و سریع هستید.
 
آبان:
 
باید مکالمات پوچ را فراموش کنید. ارتباطات پرمعنا بهترین نتایج را دارد. یاد بگیرید که سریعا تمرکزتان را از یک مساله به مساله دیگر عوض کنید. اگر یک ماشین داشته باشید و تجربه ی رانندگی خوبی هم داشته باشید، انجام مسئولیت هایتان برایتان بسیار ساده تر خواهد شد.
 
آذر:
 
امروز چیزهایی مثل شجاعت بی مهابا، رفتار تازه کارانه، و ریسک توجیه نشده باید کنار گذاشته شوند. باید اینها را برای بعد کنار بگذارید. عامل های کلیدی برای امروز عبارتند از دیپلماسی، اخلاق آرام و دانش حقوقی. مهم نیست مسایل چه جور می شوند، همیشه بهتر است که به جای نزاع، به موافقت برسید.
 
دی:
 
اگر یک مدیر هستید، امروز تمام کارهایتان باید با یک فاکتور انسانی در ذهن انجام شوند. روحیه ی اتحاد را تقویت کنید – این قطعا می تواند اشتیاق تمام کارمندان در محل کار را افزایش دهد. اگر می خواهید رییستان را تحت تاثیر قرار دهید و احترام همکاران را بدست آورید، خون گرم، پاسخگو و صرفه جو باشید.
 
بهمن:
 
چشم اندازهایتان بسیار نوید بخش هستند، ولی بد نیست که کمی محتاط تر باشید. علی رغم آرام بودن، همه ی امور، اساسی متناقض دارند و بهتر است آنها را براین اساس مدیریت کنید. از این توصیه پیروی کنید و مطمئن باشید در آینده آنرا تحسین خواهید کرد.
 
اسفند:
 
وقت این را ندارید که تفکرات غیر لازم حواستان را پرت کنند. همچنین نباید با چشمان بسته نیز عمل کنید. اگر حداقل کمترین فرصت را دارید که همه چیز را به بحث بگذارید و سبک سنگین کنید، در لحظه های حساس هیچ اقدامی نکنید.
 

انتهای پیام/8/