مجله اینترنتی چلچله - کد : 7710 |[1393-04-04 07:26:01]
»
»فال روزانه 04/04/ 1393

 فال روز چهارشنبه 4 تیر 1393

چاپ این صفحه فال روزانه 04/04/ 1393

 

فروردین:
 
هنگام صبح می توانید تنبل و بی تحرک باشید یا با خواسته های کس دیگری روبه رو شوید. از خرید کردن پرهیز کنید – امروز نمی توانید خردمندانه به پولتان رفتار کنید. خانم ها باید قبل از خرید مواد آرایشی، لباس و وسایل به خوبی فکر کنند.
 
اردیبهشت:
 
هنگام صبح به راحتی مشکلات بزرگ را حل می کنید و نزاع های جزیی را حل و فصل می نمایید. ممکن است مجبور شوید با بستگان در تماس باشید یا برایشان نامه بفرستید. در مکاتبات خود مودب و دیپلماتیک باشید. در نیمه ی دوم روز مجبور می شوید روی اهداف استراتژیک تمرکز کنید.
 
خرداد:
 
قبل از عمل کردن خوب فکر کنید. شکستن قوانین و نادیده گرفتن دستورالعمل ها عواقب فاجعه آمیزی نخواهند داشت ولی ممکن است برایتان هزینه در پی داشته باشد. باید پولتان را فقط خرج خرید های ضروری کنید. مثلا غذا و هزینه ی ترانزیت.
 
تیر:
 
عدم تعادلتان هنگام صبح ممکن است تاثیر بدی داشته باشد. ممکن است عصبی، بدعنق و پرحرف باشید و ندانید که کی باید دست بردارید. ممکن است در تلاش های مشترکتان برای رسیدن به توافق یک مساله ی جزیی و ساده بین شما و فرد دیگری باقی بماند.
 
مرداد:
 
امروز صبح ممکن است پر از هرج و مرج بی معنایی باشد که مرتبط با فایل ها، مسافرت و جمع آوری اطلاعات است. در نتیجه ی این هرج و مرج ممکن است جزیی را از دست بدهید (پول نقد، کلید و کاغذ). مشاجرات بی اهمیت ممکن است تبدیل به یک نزاع شوند که می تواند تبدیل به یک جنگ سرد شود.
 
شهریور:
 
نباید هیچ توجهی به جروبحث ها جزیی داشته باشید، بویژه اگر آنها بین شما و بچه هایتان یا نیمه ی دومتان باشند. نیمه ی دوم روز هم ممکن است سوءتفاهم های جدی بین شما و دوستتان، کارمندتان، همکار، یکی از آشنایان یا طرف قراردادتان پیش بیاید.
 
مهر:
 
امروز یک قدم به جلو برمی دارید و دو قدم به عقب. در بدترین زمان ممکن شاید یک جزییات مهم مثل میزانی پول، یا یک امضا برای یک سند کم داشته باشید. درنیمه ی دوم روز ممکن است فرزندتان کمی اذیت کند.
 
آبان:
 
ساعات صبح برای امور کاری، تفکر، مکاتبات و نگه داری پایه قرار داد مناسب است. نیمه ی دوم روز پر از موانع مهم و محدودیت هایی است که بهتر است با آنها صلح کنید.
 
آذر:
 
شما که همیشه شاد هستید امروز احساس تنهایی و فراموش شدگی می کنید. در تمام مدت روز ممکن است مشکلاتی را با اتصال به اینترنت تجربه کنید. ممکن است مشکلات برق باعث خرابی کامپیوتر و همچنین سرویس های پست و سرویس حمل و نقل شود.
 
دی:
 
ممکن است حرف هایتان به فرد مورد نظر نرسند. شاید به دلیل عصبی بودن یا خستگی نتوانید تفکراتتان را به خوبی ابراز کنید. انتقال نامه یا پولتان ممکن است دیر به مقصد برسند. توصیه می شود که از ایجاد ارتباط های جدید، مکالمات طولانی مدت امضای قرارداد اجتناب کنید.
 
بهمن:
 
می توانید نیمه ی اول روز را برای سلامتی، انجام کارهای کوچک کاری یا خانگی و انجام سرویس ها صرف کنید. بااین حال، بسیاری از شما در مواجهه با شرایطی که جریان رخدادها را برایتان تعیین می کنند ناتوان باشید.
 
اسفند:
 
امروز به نوعی یک امتحان برای استقلالتان خواهد بود. آنهایی که هدفی مشخص دارند به هیچ دلیلی آن را از دست نمی دهند. اگر به اندازه ی کافی هدف محور نیستید یا دوره ی بی هدفی را پشت سر می گذارید، ممکن است در فرایندی قرار گیرید که برنامه های کس دیگری را اجرا کنید.
 
 

انتهای پیام/8/