مجله اینترنتی چلچله - کد : 9513 |[1393-08-18 15:07:01]
»آخرین اخبار از وضع جسمانی مرتضی پاشایی
»عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93

 مرتضی پاشایی به ICU منتقل شد+تصاوير

چاپ این صفحه عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93

 

 بیوگرافی کوتاه از مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی متولد ۱۳۶۳ در تهران است و در رشته گرافیک تحصیل کرده است . وی فعالیت موسیقی را از ۱۴ سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد .دلخوری، یکی بود یکی نبود، به خدا، بیا برگرد، تنهایی، آرزو، برو، عشق یعنی این، در دقیقه آخر، ستایش، مثل شیشه ، جاده یک طرفه و یکی هست ، نگران منی ، قلبم رو تکراره و … از جمله آثار این خواننده جوان و مجبوب کشورمان است .
 
 
مرتضی پاشایی و سرطان
 
حدودا از آذر سال ۹۲ پزشکان تشخیص دادند مرتضی پاشایی بیماری سرطان دارد . هر چند اوایل پزشکان این مساله رو از او پنهان میکردند تا جایی که خود مرتضی بیماری سرطانش را تکذیب می کرد اما خیلی زود متوجه این مساله شد . در این رابطه پیشنهاد میکنیم مصاحبه زیر را بخوانید.
 
مصاحبه مرتضی پاشایی در مورد بیماری اش کلیک کنید..
بعد از رسانه ایی شدن این مساله بارها شایعه مرگ مرتضی پاشایی در شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت منتشر میشد که هر بار با تکذیب خبر از سوی مرتضی پاشایی یا مهدی کرد ( مدیر برنامه های مرتضی پاشایی ) اذهان عمومی و بخصوص طرفداران مرتضی پاشایی از نگرانی نجات می یافتند. پاشایی با وجود بیماری اش اقدام به برگزاری کنسرت در شهرهای مختلف کشور نمود از جمله برگزاری کنسرت در تهران ،کیش ، رشت ،تبریز ،کرمانشاه ،دبی  و … در طول برگزاری این کنسرت ها وی مراحل سخت شیمی درمانی اش را هم انجام میداد . در زیر میتوانید عکس هایی از کنسرت های مرتضی پاشایی رو ملاحظه کنید .
 
خبر تکمیلی: مرتضی پاشایی عصر جمعه ۱۶ آبان ۹۳ به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد.
 
علت انتقال این خواننده به بخش مراقبت‌ های ویژه تب شدید عنوان شده است. به گفته تیم پزشکی این خواننده، انتقال پاشایی به این بخش جای نگرانی ندارد و او برای مراقبت‌ های هر چه بیشتر به این بخش منتقل شده است.
 
پیمان عیسی‌ زاده سرپرست ارکستر کنسرت‌ های مرتضی پاشایی درباره وضعیت جسمانی مرتضی پاشایی که این روزها در بیمارستان بستری است، به خبرنگار مهر گفت: متاسفانه طی روزهای گذشته حال این خواننده وضعیت خوبی نداشت و التهابات ناشی از رادیو تراپی موجب شده بود که این هنرمند جوان موسیقی پاپ کشورمان از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار نباشد.
 
وی گفت: خوشبختانه بعد از پایان دوره رادیو تراپی و کم شدن التهابات ناشی از این مرحله درمانی امروز وضعیت جسمانی این خواننده در وضعیت ثابتی قرار گرفته و تمامی علائم از حالت متغیر خود خارج شده و هم اکنون این خواننده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تحت درمان تیم پزشکی قرار دارد.
عیسی زاده توضیح داد: از تمامی مردم و علاقه مندان موسیقی می خواهم در این شب‌های عزیز برای این خواننده پر طرفدار و محجوب موسیقی دعا کنند که هرچه زودتر شفا پیدا کند و بار دیگر روی صحنه برای مردم برنامه اجرا کند. البته لازم است در این مدت از تمامی خوانندگان و هنرمندانی که با حضور در بیمارستان از مرتضی پاشایی عیادت کردند، بی نهایت سپاسگذاریم.
 
سرپرست ارکستر کنسرت های پاشایی در پایان گفت: مردم شریف هم در این مدت با ارسال پیامک و تماس های پی در پی خود پیگیر درمان این خواننده بودند که جا دارد از آنها به خاطر این همه لطف تشکر کنم و از آنها بخواهم برای بهبود نظم و ترتیب موجود در بیمارستان از طریق رسانه ها جویای احوال این خواننده باشند.
 
 
عکسی از مرتضی پاشایی در بیمارستان ۱۳ آبان ۹۳
 
 
 
عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93
 
  
 
 
عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93
 
  
 
عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93
 
 
عکس مرتضی پاشایی در کنار مهدی کرد مدیر برنامه هایش
 
 
 
عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93
 
  
 
 با آرزوی سلامتی و بهبود کامل مرتضی پاشایی خواننده جوان و خوش صدا
 
 
 
عیادت جمعی از خوانندگان از مرتضی پاشایی آبان 93
 

انتهای پیام/8/
ناشناس 
1393-08-21 19:28:01
---
از خدای متعال سلامتی این هموطن عزیز را خواهانم واقعا صدای منحصر بفردی دارن[52]
Mahsa 
1393-08-21 19:29:01
---
خدا را شکر[53]
کیمیا مولوی 
1393-08-26 17:12:01
---
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخخخخخخخهههههههههههه چچچچچچچچچچچچچچچچررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااا میدونی چیه مرتضی پاشایی سلطان همه چیزه خدا روحشو شاد کن عاشقتیم بدون همیشه تو قلب مایی اگه رفته باشی ولی واسه ما هستی[61]