مجله اینترنتی چلچله - کد : 9570 |[1393-08-23 13:34:01]
»پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری
»مرتضی پاشایی درگذشت

 «مرتضی پاشایی» درگذشت تشییع یکشنبه از مقابل تالار وحدت

چاپ این صفحه مرتضی پاشایی درگذشت

 

مرتضی پاشایی مدت‌ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد که با تشدید بیماری از روز جمعه 16 آبان ماه در بخش ICU بیمارستان بهمن بستری شده بود، ساعاتی قبل در گذشت.

«مرتضی پاشایی» خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری سرطان صبح امروز جمعه 23 آبان درگذشت. 

 

 

 

 

مرتضی پاشایی (متولد 1363/5/20) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ فارسی است. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

 

 

 

 

پاشایی اخیرا با وجود بیماری ترانه «نگران منی» را برای برنامه ماه عسل به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی اجرا کرده بود که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.

 

پاشایی در طی روزهای گذشته روند بهبود را طی می‌کرد و حتی به بخش منتقل شده بود اما به یکباره حال وی وخیم شد و حدود ساعت 10:30 امروز (جمعه 23 آبان) در بیمارستان بهمن درگذشت و هم‌اکنون نیز پیکر وی به سردخانه منتقل شده است و مسولان این بیمارستان از هواداران این خواننده جوان درخواست کرده‌اند تا در مقابل بیمارستان بهمن تجمع نکنند.

 

 

براساس این گزارش، مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» صبح روز یکشنبه 25 آبان ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

 

 از میان "احسان علیخانی"، "سیدجواد هاشمی" و "فرزاد حسنی" دو نفر اجرای این دو مراسم را برعهده خواهند گرفت. 

 

 "محمدرضا گلزار" و "علی کریمی" در مراسم تشییع پاشایی سخنانی را درباره ی وی خواهند گفت.

 

 "محمد علیزاده" نیز قرار است در روز تشییع پیکر پاشایی به مرثیه خوانی بپردازد و طبق آخرین اعلام در صورتی که "علی لهراسبی" و "شهرام شکوهی" در سلامتی روحی و جسمی باشند چند قطعه ای را برای "مرتضی پاشایی" اجرا خواهند کرد.

 

 آخرین حرف مرتضی پاشایی 

من رفتم و همه شما عزيزان دلمو به بزرگيه خودش سپردم واسم دعا كنيد و منو حلال كنيد به جان تك تكتون با اينكه خداجونم بهم دستور رفتنو از خيلي قبلترها داده بود ازش خواستم گردن خودم با هر درد و رنجو عذابي كه باشه با جون دل قبول ميكنم فقط يكذره بيشتر بهم زمان بده تا با شماها عشقبازي كنم بخدا ديگه جسم خستم امانمو بريد و نتونستم بيشتر ازين در كنارتون بمونم اما مطمئن باشيد يكذره كه استراحت كردمو خستگيم در رقت از خودش اجازه ميگيرم كه زود زود مهمون قلب تك تكتون باشم. دلم واستون تنگ ميشه اما تورو خدا براي ارامش روحم دعام كنيدو هيچوقت بخاطر بردنم از خدا گله نكنيد و منو جلوش سرافراز كنيد مطمئن باشيد من پيش خودش اسوده و راحتم و ملالي نيست جز دوري از شما عزيزانم

 

 

رو تختے کہ امروز صبح خالے شد ...

و قلبے کہ دیگر روے تکرار نیست...

و ھوادارانے کہ دیگر نمے توانند نگرانت شوند...

و صدایے کہ تا ابد جاودانہ مے ماند 

      خداحافظ مرتضے ...!

 
چند روز قبل از درگذشت وی و اشک های محمد علیزاده در بیمارستان
 
 

«مجله اینترنتی چلچله» ضمن تسلیت به خانواده پاشایی و دوستداران این خواننده و البته جامعه موسیقی کشور، ازدرگاه خداوند منان برای این هنرمند که خاطرات زیبایی را در ذهن خیلی‌ها با صدایش به ارمغان آورد، آرزوی آرامش و آمرزش دارد.
 
 

انتهای پیام/8/
solmaz 
1393-08-23 14:30:01
---
خدارحمتش كنه روحش شاد شه[54]
سارا.پ 
1393-08-23 14:31:01
---
من خیلی دوسش داشتم حیف شد واقعا خواننده ی خوبی بود روحش شاد...[55]
محمد 
1393-08-23 14:32:01
---
روحش شاد واقعا حیف شد چه صدایی هم داشت.[56]
F.A 
1393-08-23 14:52:01
---
به همه طرفدارانش تسلیت میگم[57]
سعیده 
1393-08-24 16:45:01
---
خدا رحمتش کنه روحش شاد به خانواده محترمش تسلیت می گم و آرزوی صبر دارم... روحش شاد[58]
هدی 
1393-08-24 17:41:01
---
دردنامه : بهترین های من، امروز شما را چه شده است که اینگونه مرا زودتر از خداوند از جهان خود بیرون میرانید؟؟؟ وای برتو ای مرتضی اگر جای کسی را تنگ کرده باشی!!!!!! مردم خوبم، دلم سخت گرفته است از این زنده به گور کردنا اندکی صبر کنید، مرتضی هم خواهد رفت...  آنکه عمری هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد و در آخر ، ای کاش،،،،،  ای کاش می شد مهربانتر می شدیم هم زبان، هم دل، برادر می شدیم کاش دل در کوچه ها می کاشتیم سرزمینی از محبت داشتیم آنکه به عشق شما و اذن خدا، هنوزنفس می کشد،،، "مرتضی پاشایی" [59]
KIMIA MOLAVI 
1393-08-26 17:05:01
---
الان دارمتوی تلویزیون میبینم و گریه میکنم واقعا باور نکردنی ااااااااااخخخخخخخخههههه چچچررراااا روحش شاد دوست دارم[60]