مجله اینترنتی چلچله - کد : 9609 |[1393-08-26 08:39:01]
»بر اثر بیماری سرطان
»«مجید بهرامی» هنرمند سرشناس ایران درگذشت

 مجید بهرامی سربلند با خانواده تئاتر وداع کرد.

چاپ این صفحه «مجید بهرامی» هنرمند سرشناس ایران درگذشت

 

مجید بهرامی (١٣٥٦ – ١٣٩٣/٠٨/٢٤) بازیگر و تئاتر سینمای ایران که در فیلم‌ها‌یی‌ چون بدرود بغداد، گیلانه، دانه‌های ریزه برف و تئاترسیاه‌ها، خانه‌ای در گذشتهٔ ما، عشق آباد و عجایب المخلوقات ایفای نقش کرده است.او به بیماری سرطان مبتلا شد و برای درمان بیماری او و اعزام او به کشور آلمان خانه هنرمندان ایران و انجمن عکاسان تئاتر نخستین اکسپو عکس تئاترایران را برگزار کردند که درامد حاصل از فروش این اکسپو به درمان بیماری مجید بهرامی اختصاص داده شد.

 

فیلم شناسی: بدرود بغداد، دانه‌های ریزه برف، گیلانه

 

تئاتر: سیاه‌ها، عشق آباد، خانه‌ای در گذشتهٔ ما، عجایب المخلوقات

 

مرگ مجید بهرامی بازیگر جوان سینما و تئاتر ایران که طی چئد سال اخیر با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، روز شنبه ٢٤ آبان‌ماه ١٣٩٣ دار فانی را وداع گفت.

 

«مجید بهرامی» هنرمند سرشناس ایران درگذشت

 

مراسم تشییع پیکر مجید بهرامی بازیگر فقید تئاتر دوشنبه ۲۶ آبان ماه از تئاترشهر به سمت تالار وحدت انجام می‌شود.
«مجید بهرامی» هنرمند بنام تئاتر و سینمای ایران، پس از یک دوره طولانی مدت بیماری سرطان خون‎‎؛ اوایل امشب در بیمارستان پارس درگذشت.
 
 
هنوز اهالی هنر ایران در غم از دست دادن «مرتضی پاشایی» سوگوار هستند که هنرمند جوان دیگری به دلیل بیماری سرطان، چشم از این جهان فروبست؛ «مجید بهرامی» هنرمند تئاتر و سینمای ایران بود که در فیلم‌ها‌یی‌ چون بدرود بغداد، گیلانه، دانه‌های ریزه برف و تئاتر سیاه‌ها، خانه‌ای در گذشتهٔ ما، عشق آباد و عجایب المخلوقات ایفای نقش کرده است.
 
او حدود چهار سال پیش در حین اجرای نمایش «عجایب‌المخلوقات» ناگهان متوجه سرطان مغز استخوان خود شد. در این مدت بهرامی مورد جراحی و درمان بیماری خود در داخل و خارج از کشور قرار گرفت؛ تا سرانجام اوایل امشب و در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه در بیمارستان پارس درگذشت.
 
 
موسیقی ایرانیان درگذشت این هنرمند بنام تئاتر و سینمای ایران را تسلیت عرض میکند.
 

انتهای پیام/8/
.................کیمیا مولوی 
1393-08-26 17:18:01
---
چرا سرطانی ها زیاد شدن این هنرمند که من نمیشناسم مرتضی پاشایی خدا داره از مردم کم میشه ااااااااخخخخخه چرا [63]