مجله اینترنتی چلچله - کد : 9651 |[1393-09-02 05:34:01]
» چهره های ایرانی
»اینستالوژی شهاب مرادی

روحانی باشی، خوشکلام و خوش تیپ هم باشی، ارتباط دوجانبه ای با جوان ها و رجال سیاسی - حکومتی هم داشته باشی؛ یک جورهایی همای سعادت و شهرت و محبوبیت همه با هم بر شانه هایت جا خوش کرده است!

چاپ این صفحه اینستالوژی شهاب مرادی

 

رضا مهدوی :

 

  • آدرس: @moradishahab
  • دنبال کننده ها: 70,000+
  • دنبال رونده: 3
  • تصاویر ارسالی: 273
  • کسب لایک: 5,500 میانگین پست های اخیر
  • کامنت های دریافتی: 750 میانگین پست های اخیر
  • نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام» در گوگل: حدود 170,000
  • کامنت تصادفی: برای ما هم دعا کنید خدا بهمون بچه بده

 

 
 


تحلیل شهرت


روحانی باشی، خوشکلام و خوش تیپ هم باشی، ارتباط دوجانبه ای با جوان ها و رجال سیاسی - حکومتی هم داشته باشی؛ یک جورهایی همای سعادت و شهرت و محبوبیت همه با هم بر شانه هایت جا خوش کرده است!

شهاب مرادی که خیلی با عنوان رسمی «حجت الاسلام والمسلمین مرادی، رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران» شناخته نمی شود، صفحه پرطرفداری به نسبت خیلی از «روحانیون» و «رجال سیاسی» در اینستاگرام دارد.

او که اهل فیس بوک و توئیتر نیست، در کنار سایت شخصی اش فقط در این شبکه اجتماعی فعالیت پر و پیمانی دارد.

تحلیل عکس ها

شهاب مرادی در اینستاگرام به دنبال نشان دادن هنر عکاسی موبایلش نیست و بیشتر از عکس، پیام عکس ها برایش مهم است. حالا این پیام ها می تواند در قالب متن هایی باشد که در قاب اینستاگرام نوشته می شود. البته ناگفته نماند که با نگاهی گذرا به عکس هایش مشخص است که در مجموع زیبایی های بصری را خوب می شناسد و نکات آن را به خوبی رعایت می کند.

یکی از شاخصه های فعالیت های اینستاگرامی مرادی استفاده از ظرفیت هوادارانش برای موج سازی در این شبکه اجتماعی یا حتی خارج از آن است، سعی در راه اندازی موج هایی برای جلوگیری از شکار حیوانات و روضه هشتم ماه های قمری نمونه هایی از این فعالیت هاست.

شهاب مرادی در عکس هایش بیشتر از اینکه خود را شخصیت سیاسی نشان دهد، به دنبال معرفی چهره صنفی - روحانی خود است، برای همین کافی است به عکس های او کنار زوج هایی که برای آنها خطبه عقد می خواند یا نوزادانی که برای اذان گفتن به دستان او سپرده اند نگاه کنید.

مرادی برعکس خیلی ها به دنبال عکس گرفتن با چهره های هنری یا سیاسی و انتشار آن در صفحه اش نیست و بیشتر ترجیح داده تا با جمع های خودمانی عکس بگیرد، ولی به هر حال آن مدل عکس ها را هم کلا فراموش نمی کند و مثالش عکس یادگاری با فوتبالیست هاست.

مرادی اهل عبور از خطوط قرمز نیست ولی خط های نارنجی را با احتیاط عبور می کند. انتشار عکس هایی بدون عبا نشاندهنده عبور از خط خیلی رسمی روحانیون است اما مرادی در صفحه اش هرگز عکسی بدون «عمامه» نمی توانید پیدا کنید. عکسی از دختربچه اقوام او هم در اینستاگرامش دیده می شود اما امکان ندارد تصویری اینستاگرامی از مرادی در کنار تمام اعضای خانواده و در داخل خانه اش ببینید. حرف آخر اینکه اینستاگرام برای مرادی «منبر»ی جدید با «پامنبری»های جدید است!

 

منبع: روزنامه هفت صبح


انتهای پیام/6/