مجله اینترنتی چلچله - کد : 9803 |[1393-09-15 07:14:01]
»اخبار ورزشکاران
»چادری شدن خواهران ووشوکار تیم ملی توسط الهام چرخنده +تصاویر

الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون که چند وقتی است خودش چادری شده با حضور در محافل مختلف زنان ایرانی را به استفاده از حجاب «چادر» تشویق می کند.

چاپ این صفحه چادری شدن خواهران ووشوکار تیم ملی توسط الهام چرخنده +تصاویر

 

او در آخرین اقدامش موفق شد شهربانو و سهیلا منصوریان، خواهران قهرمان ورزش وشوو را چادری کند. چرخنده که جدیدا نام خانوادگی اش را به «زهرایی» تغییر داده در جدیدترین مطلب اینستاگرامی اش نوشته است:

سلام ....نیم نگاه حضرت زهرا(س) تعجب ندارد!!! . درست دو روز بعد از دیدار با قهرمانا، شهربانو بهم زنگ زد .. صداش مثل همیشه توش یک عالمه حیا و قدرت بود ... . جانم دخترم، چی؟ صدات قطع و وصل میشه! . گفتم، یه خواهش دارم نگید نه ! چشم ! ولی نباید بدونم قهرمانا از الهام چی می خوان ؟! . پشت فرمون بودم .از چیزی که می شنیدم دوباره قلبم آکنده از تضاد شادی و بغض تحسین و غرور بود .. . الو صدامو دارید؟! . بله می شنوم .. فکراتونو کردید ؟!شماها ورزشکارید سختتون نیست ؟! جلو دست وپاتون رو نمی گیره ؟! جو زده نشدید؟! این راه سخته ها، شاید در ظاهر طرفدارانتون رو از دست بدیدا ؟! دیگه نگذاشت ادامه بدم .... ... یک کلمه .. می خوایم زهرایی شیم.. می خوایم چادری شیم ..یا علی ؟ علی علی .....

******خواهران قهرمان ورزش وشوو شهربانو و سهیلا منصوریان ...بعد از تقدیم مدال طلای جهانی خود به رهبر عزیزمان تاج بندگی را بر سر کردند .....مبارکمان بادا ».

 

چادری شدن خواهران ووشوکار تیم ملی توسط الهام چرخنده

 

چادری شدن خواهران ووشوکار تیم ملی توسط الهام چرخنده

 

 

منبع: زگیل

 

 


انتهای پیام/6/

مطالب مشابه :

مطالب تصادفی :