مجله اینترنتی چلچله - کد : 9862 |[1393-09-23 12:03:01]
»بیوگرافی و تصاویر انوشیروان ارجمند
»«انوشیروان ارجمند» درگذشت

 انوشیروان ارجمند به دلیل سکته قلبی درگذشت

چاپ این صفحه «انوشیروان ارجمند» درگذشت

 

ارجمند در 27 مهرماه سال 1320 در زاهدان چشم به جهان گشود ، وی برادر بزرگتر داریوش ارجمند (بازیگر) پدر پیروز (رییس مرکز موسیقی ) و برزو ارجمند است.

 

زنده یاد ارجمند در اواخر دهه 40 به عنوان بازیگر و کارگردان تئاتر در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد. وی در طول این سال ها در چندین اثر سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است .

 

انوشیروان ارجمند تاکنون در سریال هایی چون 'مختارنامه'، 'امام علی (ع)' و 'روزی روزگاری' بازی کرده است. 'دوئل'، 'قاعده بازی'، 'صبحانه ای برای دو نفر' و 'محیا' نیز از کارهای این بازیگر پیشکسوت در حوزه سینماست.

 

این هنرمند پیشکسوت اوایل آذر ماه امسال به دلیل گرفتگی رگ قلبی به بیمارستان پارسیان تهران منتقل و از همان زمان در بخش آی سی یو بستری شد. 

 

ارجمند اما به دلیل سابقه مشکل ریوی تا امروز در بیمارستان بستری بود، که پیش از ظهر امروز به دیار باقی شتافت. 

 

انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون امروز (یکشنبه) پس از تحمل بیش از دو هفته بیماری در سن 73 سالگی درگذشت .


مراسم تشییع پیکر انوشیروان ارجمند از جلوی تالار وحدت

 

مراسم تشییع پیکر زنده یاد انوشیروان ارجمند هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ساعت 9 صبح روز سه شنبه 25 آذر از جلوی تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار می شود.

 

 

تصاویر بهار ارجمند دختر انوشیروان ارجمند به مناسبت روزپدر

 

«انوشیروان ارجمند» درگذشت

 

 

عکس انوشیروان ارجمند و نوه کوچکش (بچه برزو ارجمند)

 

«انوشیروان ارجمند» درگذشت

 

«انوشیروان ارجمند» درگذشت

 

«مجله اینترنتی چلچله» ضمن تسلیت به خانواده ارجمند و  جامعه هرلحظه داغدار هنر کشور، ازدرگاه خداوند منان برای ایشان آرزوی آرامش و آمرزش دارد.

 


انتهای پیام/8/

مطالب مشابه :

مطالب تصادفی :