مجله اینترنتی چلچله - کد : 6211 |[1393-01-01 20:48:01]
»ما مدیری ها کلا اینجوری هستیم!
» بیوگرافی و عکس مهران مدیری

(متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶- تهران) کارگردان، بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان این‌ها را نام برد: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد ۲ هزار چهره، قهوه تلخ، ویلای من و شوخی کردم است.


چاپ این صفحه  بیوگرافی و عکس مهران مدیری
ویلای من
در سال ۱۳۹۱ مدیری ساخت مجموعه‌ای جدید را برای پخش در شبکهٔ خانگی با نام ویلای من شروع کرد. تیم بازیگران و سازندگان این مجموعه اشتراک زیادی با قهوه تلخ داشت. تولید این مجموعه با سرمایه‌گذاری موسسه فرهنگی «گلرنگ رسانه» از ۲۰ آبان ماه در منطقه ازگل کلید خورد.
داستان ویلای من درباره پیرمردی متمول و بیمار است که تا به حال ازدواج نکرده و هیچ فرزندی ندارد. وکیل درستکار او برای انجام روال قانونی انحصار وراثت با انتشار آگهی در روزنامه از کسانی که او را می‌شناسند می‌خواهد خود را معرفی کنند. همانند قهوهٔ تلخ، ویلای من هم از طریق شبکهٔ خانگی پخش می‌شود و قرار است که به تعدادی از خریداران نسخهٔ اصلی این مجموعه، به قید قرعه جوایزی، از جمله سه ویلا در شمال ایران، اهدا شود. این مجموعه در جذب مخاطبان نتوانست به موفقیت قهوه تلخ دست پیدا کند.
 
 بیوگرافی و عکس مهران مدیری
 
 بیوگرافی و عکس مهران مدیری
 
فرهاد مدیری ، پسر مهران مدیر
 

بازگشت به تلویزیون مهران مدیری قطعی شد.
در آخرین لحظات سال ۹۲ در شبکه ۳سیما در برنامه ۳ ستاره که مهران مدیری نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال های برره و مرد هزار چهره شده بود در این برنامه حاضر شد و دو جایزه در یافت کرد. مهران مدیری در این برنامه گفت در اوایل سال ۹۳ به تلویزیون بر میگردد.
 
 
  بیوگرافی و عکس مهران مدیری
 
 بیوگرافی و عکس مهران مدیری
 
 بیوگرافی و عکس مهران مدیری

انتهای پیام/8/

مطالب مشابه :

مطالب تصادفی :